Współpraca

Ania Maria Zielińska
– pomaga ludziom w odnalezieniu prawdy, dąży do zdiagnozowania ich słabości i problemów zdrowotnych
– proponuję rozwiązania zgodne z naturalną biochemią funkcjonowania organizmu
– towarzyszę ludziom doświadczonym chorobą i słabościami w procesie diagnostyki i leczenia metodami coachingowymi
więcej na stronie http://www.annamariazielinska.com/

Beata Berlik
–  Naturoterapeuta – refleksologia , terapia kamertonami

Alicja Kuszewska – masażysta

–  KLASYCZNY MASAŻ LECZNICZY Masaż medyczny dostosowany do problemów związanych z aparatem ruchu. Techniki masażu dobierane indywidualnie do stanu zdrowia. Pozwala zwiększyć zakresy ruchów w stawach, rozluźnia napięte mięśnie, korzystnie wpływa na układ krążenia, poprawia metabolizm.
MASAŻ RELAKSACYJNY Odpręża zmęczone ciało, daje uczucie lekkości i swobody. Oczyszcza umysł z codziennego pędu. Pomaga zredukować skutki stresu i zmęczenia.
MASAŻ SPORTOWY Idealny dla osób uprawiających sport, chcących zadbać o zdrową sylwetkę. Wspomaga regenerację mięśni po wysiłku fizycznym.
MASAŻ LIMFATYCZNY Usprawnia przepływ chłonki w organizmie. Wskazany przy obrzękach (zastojach) limfatycznych.
MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH Praca z tkankami miękkimi i układem mięśniowo-powięziowym. Zmniejsza dolegliwości bólowe, zwiększa elastyczność i gibkość mięśni. Przywraca prawidłową postawę i płynność ruchów.

Kamil Kuszewski – .bioenergoterapeuta – uzdrawianie duchowe

Gdy mówimy o zdrowiu, każdy ma na myśli co innego. Jedni za zdrowie uważają stan wewnętrznego spokoju, drudzy czas, gdy nic nie boli, według innych z kolei zdrowie polega na tym, aby uwolnić się od męczących symptomów jakiejś choroby, cała reszta jest bez znaczenia. Uniwersalna definicja zdrowia brzmi tak: „Zdrowie – to wrażenie nieodczuwania ciała„.

Czynniki genetyczne wpływają na długość życia tylko w 15-20%, cała reszta – ponad 80% – to już efekt „obchodzenia się” ze swoim organizmem.

Niewielu wie, że najwyżej w 20% sytuacji życiowych tworzymy potęgą myśli i siłą mięśni, że aż w 80% nasz sukces zależy od energetyki, od pasm, których istnienia nawet w sobie nie podejrzewamy. Wystarczą niewielkie niekorzystne zmiany w osobistych polach energetycznych, by posypało się zdrowie, finanse, relacje z ludźmi, a nawet runęła cała egzystencja. Jesteśmy właśnie po to, by wyrównywać te pola, by odzyskiwać utracone pasma, by blokować ich „duszenie”, a także po to, by usuwać kody, które od dziecka uniemożliwiają nam osiąganie sukcesu w wielu obszarach ludzkiego doświadczenia. Jesteśmy po to, by ratować was przed egzystencjalnym krachem, przed niepowodzeniem, przed lękami, przed złymi ludźmi i złymi energiami, przed wszystkim tym, co zamyka wam drogę do szczęścia, także przed chorobami i jakąkolwiek inną zarazą, bo cokolwiek istnieje, może przestać istnieć.

więcej na stronie Zdrój Życia